LAZERINIS GRAVIRAVIMAS

"ZENERAS" LAZERINIS GRAVIRAVIMAS, PJOVIMAS

Graviruojamų medžiagų techninės savybės, funkcionalumas ir grožis

Mes norime suteikti jums geriausią sprendimą...

LAZERINIS GRAVIRAVIMAS

Faneros 4 mm. pjovimas lazeriu

Zeneras fonas
Play Video
SPIRIT GE 30W

Veidrodžio graviravimas lazeriu

Zeneras fonas
Play Video

Graviruojame GCC C02 tipo lazeriu: SPIRIT GE 30Wt.

Naudojamos įrangos techninės savybės:

 

 Didžiausias darbinio stalo plotas: 960 x 460 x 177 mm., galima atidaryti priekines ir galines dureles ilgesnių gabaritų medžiagai įdėti: 960< mm., lazerio judėjimas X-Y ašimis.

 Rotorius: apvalių ir cilindrinių paviršių graviravimas (butelių, taurių, vazų ir t.t.). Graviruojamo daikto aukštis iki 450 mm., skersmuo iki 180 mm., svoris iki 7 kg

Žemiau rasite išsamesnę teikiamų paslaugų informaciją, įvairių medžiagų panaudojimą lazeriniam graviravimui / pjovimui.

 

LAZERINIS GRAVIRAVIMAS, PJOVIMAS IR MARKIRAVIMAS

Lazerinis graviravimas – tai medžiagos paviršiaus struktūrinių savybių formavimas, veikiant jį lazerio spinduliu. Svarbiausi graviravimo lazeriu privalumai – platus įvairių medžiagų panaudojimas, sukurtų atvaizdų kokybė ir ilgaamžiškumas.

Lazerinis pjovimas – tai pjovimas lazerio spinduliu. Pjauname sudėtingiausius ornamentus, šablonus, tarpines, trafaretus, figūras, raides, logotipus ir kitus eskizus sukurtus kompiuteriu. Pjovimui naudojamos šios medžiagos: plastikas, organinis stiklas, medis, fanera, kartonas, popierius, oda, audiniai, guma, silikonas, vinilas, specialūs plastikai (ROWMARK, LASERMARK, TEXTURES, GRAFLUX ir kt.).

Lazerinis markiravimas – tai užrašai garantuojantys produkto apsaugą nuo klastočių ir priemonė paženklinti bei identifikuoti savo asmeninius daiktus. Galime užrašyti Jūsų duomenis, vardą, numerius ar tik Jums žinomus atpažinimo simbolius. Užrašų neveikia jokie pašaliniai poveikiai, jie yra ilgaamžiai.

 

 

 

Graviruojamų medžiagų techninės savybės, funkcionalumas ir grožis

Stiklo, veidrodžio graviravimas.

Lazeriu galima graviruoti įvairius stiklo gaminius. Stiklo paviršiuje lazeris sukelia mikro sprogimus ir stiklas paveiktoje vietoje pasidaro matinis. Daugeliu atveju rezultatas priklauso nuo stiklo, todėl prieš pradedant darbus siūlome padaryti bandinius. Rekomenduojame graviruoti ne matinį stiklą arba matinį, bet spalvotą stiklą. Jei klientas pageidauja, graviruotą informaciją galima padengti norima spalva. Lazeriu ant stiklo galima graviruoti net pačius smulkiausius užrašus ir grafinius vaizdus. Labai gražiai atrodo graviruotas veidrodis: vaizdo įspūdis toks – lyg jis būtų viduje. Vienu metu galite per veidrodį stebėti save ir matyti viduje graviruotą nuotrauką, tai tikrai nepakartojamas įspūdis.

Gaminių pavyzdžiai galerijoje: stiklas – buteliai, apdovanojimai, vazos, bokalai, taurės, suvenyrai ir kt.

 

 

Metalo, aliuminio graviravimas.

Lazeriu galima graviruoti ant visų metalų, kurie padengti dažų sluoksniu. Graviruojant panaikinamas dažų sluoksnis, tuomet atidengiamas metalas. Gražiai graviruojamas dažytas arba anoduotas aliuminis. Taip pat galime graviruoti nerūdijantį plieną ir jo gaminius. Lazeris visiškai nepjauna metalo, o įvairūs užrašai ir grafiniai vaizdai gaunami dengiant metalą specialia pasta ir prideginant ją lazeriu. Deja, ne visada gaunamas norimas rezultatas, todėl būtina padaryti bandinius. Šį graviravimo būdą naudojame graviruodami gertuves, termosus, įvairius suvenyrus, raktų pakabukus, žiebtuvėlius ir kt. Graviruojami elementai gaunami juodos spalvos.

Gaminių pavyzdžiai galerijoje: metalas.

 

 

Medienos graviravimas, pjovimas.

 Lazeriu galima graviruoti ir pjaustyti medieną. Labai gerai pjaunama – įvairaus storio beržo fanera (be šakų), iš kurios gaminami ir surenkami įvairūs suvenyrai, maketai, modeliai – pastatai, lėktuvėliai ir kt. Pjovimo kraštai gaunami lygūs ir tamsūs. Mediena yra itin tinkama medžiaga graviruoti. Gaunami gražūs raštai, elemento reljefas gali būti ir didelis. Veikiamas lazerio spindulio medžio paviršius išdega palikdamas tose vietose patamsėjimus. Atsižvelgiant į medžio rūšį, patamsėjimai būna skirtingų atspalvių, o graviravimo rezultatas priklauso nuo medžio tankio.

Ąžuolas – deja, nėra labai tinkama medžiaga, susisukusios, kietos rievės nevienodai ir nelygiai išdega.

 Alksnis – po graviravimo įgyja gražų rudą atspalvį.

Klevas – graviruojant būna rudo atspalvio.

Riešutmedis – spalvos nekeičia, gaunama kaip išdrožta, kaip įspaudas.

Raudonmedis – graviravimo metu įgauna šviesiai rusvą atspalvį.

Beržas – gaunamas rudos spalvos.

Uosis – gražiai išdega palikdamas tamsiai rudas išdegintas graviravimo vietas.

Gaminių pavyzdžiai galerijoje: medis, fanera – mediniai rašikliai, medinės vizitinės, medinės dovanų dėžutės ir kt.

 Taip pat graviruojame laminuotus baldus.
 

Popieriaus, kartono graviravimas ir pjovimas.

Galime graviruoti įvairias sudėtingas formas ant popieriaus bei kartono. Lazeriu galima išpjaustyti ypač smulkias detales, ornamentus, grafiką, karpinius, trafaretus ir kt. Spalvotame popieriuje nelieka lazerio spindulio pėdsakų, o baltame lieka rudos ar tamsiai gelsvos spalvos pjovimo pėdsakų. Graviruotas popierius labai gražiai ir įdomiai atrodo, matosi vidinė popieriaus spalva. Galime pagaminti įvairias vizitines su kiaurai išpjautu logotipu, išskirtiniu dizainu atvirukus, pakvietimus, dėžutes, pakuotes, korteles, dėliones ir kt.

 Gaminių pavyzdžiai galerijoje: popierius, kartonas.

 

 

Odos, audinio graviravimas – pjovimas.

Graviruojamas audinys keičia spalvą, audinio kokybė nenukenčia, labai gerai atrodo graviruota džinsinė medžiaga. Graviruojame įvairius natūralios ir dirbtinės odos gaminius. Graviruojamo užrašo ar vaizdo atspalvis priklauso nuo odos struktūros. Galime graviruoti ant piniginių, rankinių, oda įrištų knygų, fotoalbumų, kalendorių. Iš odos galime pjauti ir sudėtingos formos pageidaujamas iškarpas naudojamas galanterijoje, siuvimui, suvenyrų ir kitai gamybai. Diržus, juosteles, sages, pakabukus, apyrankes ir t.t.

Gaminių pavyzdžiai: oda.

 

Plastiko graviravimas – pjovimas.

Galime graviruoti ir pjauti įvairių rūšių plastiko gaminius. Tačiau dažniausiai naudojami Rowmark Lasermax tinkami iškabų, nuorodų, emblemų, pakabukų ir kt. gamybai. Paviršius poliruotas ir ypatingai kokybiškas, labai platus spalvų pasirinkimas. Plokštės lanksčios ir lengvai graviruojamos ir pjaunamos lazeriu. Tinka naudoti vidaus ir lauko sąlygomis. Platus spalvų pasirinkimas. Graviravus viršutinį sluoksnį matoma apatinio sluoksnio spalva. Plastikų yra įvairių atspalvių, faktūrų ir storių, kurie gali būti naudojami ne tik vidaus, bet ir lauko sąlygomis. Labai plati spalvų gama. Iš šios medžiagos galima graviruoti ir pjauti bet kokio sudėtingumo ir labai tikslias įvairių formų detales, logotipus, raides ir kt. Iš šių plastikų gaminami – rūbinių žetonai, vardinės kortelės (identifikatoriai), įstaigų iškabos ir kt. Dažniausiai naudojamos medžiagos storis yra 1,5 mm., bet galimi ir kiti storiai. Atlikti gaminiai tvirtinami įvairiausiais būdais: abipuse lipnia juosta, klijais, magnetu, žiogeliais, rėmeliuose ir t.t.

 Gaminių pavyzdžiai galerijoje: plastikas.

 

Akrilas, organinis stiklas. Pjovimas ir graviravimas.

Labai gerai pjaustoma. Graviruojant suteikia matinį, šerkšno įspūdį. Galima pjauti įvairias sudėtingas formas, graviruoti sudėtingus grafinius elementus. Pjauto organinio stiklo kraštai lygūs ir skaidrūs. Panaudojimo paskirtis labai įvairi. Gaminiai iš šios medžiagos tinkami suvenyrų, apdovanojimų gaminimui, interjero dizaino ar reklamų gamybai.

Gaminiai graviruojami ir pjaunami iš įvairaus storio ir atspalvių organinio stiklo.

Pavyzdžiai galerijoje: akrilas, organinis stiklas.

 

 

Kitų įvairių medžiagų panaudojimas

Graviravimas ant suvenyrų.

Nežinote iš ko pagamintas Jūsų suvenyras arba neradote iš aukščiau aprašytų medžiagų sau tinkamos, ne bėda, mes apžiūrėsime gaminį ir patarsime. Graviruoti galime ant daugelio medžiagų, o čia aprašėme tik pagrindines ir dažniausiai pasitaikančias. Bet jei dėl kokių nors priežasčių ant suvenyro neįmanoma graviruoti, mes Jums graviruosime ir išpjausime norimos formos auksinės arba sidabrinės spalvos lipduką arba plastiką su juodomis raidėmis rašytus Jūsų žodžius ir palinkėjimus, kurį priklijuosite ar prikabinsite prie suvenyro. Tai puikus būdas padaryti gražų ilgalaikį užrašą, kuris primins apie svarbiausius įvykius ne tik šiandien, bet išliks mūsų draugų, šeimos vertybėse ar įmonės istorijoje ir po daugelio metų.

 

 

Norite ko nors neįprasto?

Jei reikia originalios, neįprastos ir anksčiau nematytos dovanos draugams, bendradarbiams ar verslo partneriams, mes Jums galime pasiūlyti graviruoti veidrodžius, plytas, graikinius ir kokoso riešutus, citrusinius vaisius. Sugalvokite idėją ir mes ją įgyvendinsime!

Lazerinis graviravimas ir pjovimas bei markiravimas. Reklamos gamyba.

Kaip mes galime Jums padėti?

Mūsų paslaugos:

Atliekame lazerinio graviravimo, pjovimo paslaugas – Jūsų turimus užrašus, linkėjimus, eiles, mintis, nuotraukas, ornamentus, logotipus ir kt. perkelsime į kompiuterį ir lazeriu graviruosime ant įvairiausių Jūsų pačių atsineštų ar mūsų siūlomų medžiagų, daiktų, suvenyrų.

Foto graviravimas. Fotografijų graviravimas ant veidrodžio ir kitų paviršių. Priimame informaciją esančią CD laikmenose, USB atmintinėse ar tiesiog atsiųstus elektroniniu paštu ir išsaugotus jpg, png, cdr, eps, ai ar kitais mums tinkamais formatais. Fotografijas, paveikslėlius graviravimui galime nuskenuoti. Nustebinkite savo išradingumu artimuosius ir įteikite neįprastas, originalias dovanas, kurios ilgai žavės ir primins Jiems apie Jus. Maloniai kviečiame naudotis mūsų teikiamomis paslaugomis ir įamžinti lazerinio graverio pagalba.

Reklamos gamyba – įvairios išorinės bei vidines informacinės nuorodų lentelės iš įvairių plastikų, aliuminio, medžio. Lazeriu pjauname ornamentus, trafaretus, logotipus, tūrines raides ir kitas būtinas detales naudojamas reklamos gamybai. Pjauname ir klijuojame lipnią plėvelę. Pagal užsakymus gaminame suvenyrus iš faneros, organinio stiklo…

Lazerinis graviravimas, pjovimas – tai fotografijų, ornamentų, simbolių, raidžių, logotipų, užrašų graviravimas ir pjovimas deginant lazerio spinduliu ant įvairių daiktų, pagamintų iš šių medžiagų:

Stiklas – vazos, bokalai, puodeliai, taurės, gėrimų buteliai, veidrodžiai, foto rėmelių stiklas, stikliniai apdovanojimai ir pan.

Metalas – nerūdijančio plieno gaminiai, gertuvės, raktų pakabukai, žiebtuvėliai, rašikliai, įrankiai, iškabos, segės…

Įranga – telefonai, IPOD, Mp3, USB atmintinės, nešiojami kompiuteriai, telefonai ir kita technika.

 Medis, fanera – raktų pakabukai, mediniai rašikliai, dėlionės, indai… Gaminiai: padėkliukai, skrynios, dėžutės…

Popierius, kartonas – atvirukai, vizitinės kortelės, pakvietimai, reklaminiai bukletai, trafaretai…

Oda – raktų pakabukai, meniu, darbo knygos, kalendoriai, suvenyrai, apyrankės, piniginės…

Plastikas – identifikuojančios kortelės, apdovanojimai, vizitinės, iškabos, rūbinių numerėliai, logotipai…

Guma – štampai, kilimėliai, padėkliukai…

Plastikai, aliuminisAluma MARK, ROWMARK, LASERMAX, LAZERMARK, FLEXIBRASS & FLEXICOLOR, TEXTURES, OUTDOOR WEATHERABLE METAL, LASERLIGHTS, NOMARK PLIUS LAZERMAG ir kt.

   Jei apie medžiagas tinkamas graviravimui ir pjaustymui norite sužinoti daugiau – apsilankykite svetainėje www.seri-deco.lt

Kviečiame pateikti užsakymus.

   Ačiū, kad naudojatės mūsų paslaugomis

Lazerinis graviravimas ir pjovimas bei markiravimas. Reklamos gamyba